Ticari Plaka Piyasası
Çalışma Alanı Plaka Cinsi Fiyat Aralığı Aylık Kira Durum
Merkez T 4.500.000 - 4.750.000 17.500 %1.05

KOCAELİ SARI TAKSİ PLAKASI ALARAK GELİRİNİZİ ARTIRMAYA HEMEN BAŞLAYIN

Kocaeli’nde taksi plakası almak isteyenler Kocaeli Belediyesinin Taksi Durakları ve Ticari Taksi Taşımacılık Esasları Yönetmeliği yükümlülüklerine uymakla sorumludur. Toplu taşıma aracı olarak çalıştırılmak üzere ruhsatı verilen motorlu taşıtlar olan taksilerde ruhsat, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Daire Başkanlığı tarafından verilir. Taksi durağı açmak veya işletmek isteyenler için kiralama ve satış hizmeti veren markamız, en nitelikli araçları sizlere özel olarak sunuyor.

T Plaka ile İstihdam Sağlayın

Kocaeli sarı taksi plakası alarak taksi durağı açmak isteyen gerçek ve tüzel kişiler başvurularına Belediyenin ilgili birimlerine yapar. Bu talep UKOME kurulunda değerlendirilir. Başvurusu uygun bulunan kişiler için araç sayıları ve durak yerleri gibi ayrıntılar belirlenerek ihale yapılır. İhaleye başvurunun yapıldığı şehirdeki T plakalı araçların katılması mümkündür. Gerekli başvuruları yaptıktan sonra alacağınız T plaka ile başvurularınızı tamamlayarak taksi durağı açabilir ve istihdam sağlayabilirsiniz. İkinci el taksi kiralama, ticari plaka alım, satım ve kiralama, 0 km taksi kiralama alanlarında uygun çözümler sunan firmamız, Türkiye’de taksi denince akla gelen ilk markasıdır.

T Plaka Almak İsteyenlerin İzleyeceği Rota

Kocaeli sarı taksi plakası alarak taksi durağı açmak için başvuruda bulunan kişi, ihale için bulunduğu il, ilçe ve ilk kademe belediye sınırları dahilinde bulunan T plakalı araçlarla katılabilir. Durak açma belgesine sahip olan kişiler, satın almak istedikleri Kocaeli sarı taksi için özelliklerine göre değişkenlik gösteren fiyatlar hakkında bilgi sahibi olabilir. Kocaeli plaka fiyatları seviyelerini online olarak ve güncel bir şekilde görüntüleyebileceğiniz sitemizde satış ve kiralama bedelleri ile ilgili ayrıntılı bilgiye sahip olabilirsiniz.

Taksi Plakası Lokasyonunu Değiştirmek Mümkün

Kocaeli sarı taksi plakası alarak açılan taksi durağı yerinde değişiklik yapmak isteyenler taleplerini Belediyeye yazılı olarak bildirmekle yükümlüdür. Bir taksi işletmecisi, farklı bir taksi durağında çalışmak istiyorsa duraktaki araç sahiplerinin tümünün noter muvafakatının olması gerekir. Kocaeli taksi plakası alarak işlemlerini gerçekleştirenler açtıkları durakların lokasyonunu değiştirebilir.