Ticari Plaka Piyasası
Çalışma Alanı Plaka Cinsi Fiyat Aralığı Aylık Kira Durum
İSTANBUL T 6.250.000 - 6.300.000 25.000 %0.79

İSTANBUL SARI TAKSİ PLAKASI ALMAK ARTIK ÇOK KOLAY

T ile başlayan 3 harfli plakası ile hizmet sektöründe sunulan taksiler, kullanım alanlarına göre belirli bir taksi durağına bağlanabileceği gibi bağımsız olarak da çalışabilen taksiler sarı renkli ticari araçlardır. Taksimetre yardımıyla müşterilerin varış noktalarında ne kadarlık bir tutar ödeyeceği belirlenir. Duraktan veya telefon vasıtasıyla aranarak çağrılan taksiler, yolcuların belirli bir ücret karşılığında taşınmasını sağar.

0 Km Taksi Kiralamak İsteyenlerin Başvuru Merkezi

İstanbul sarı taksi plakası seçeneklerinin ilk harfinde T harfinin bulunması zorunludur. Bu plakayı almak için belirli bir ücretin ödenmesi gerekir. Resmi olarak 20.310 üzerindeki resmi ticari taksiler, taksi gereksinimi olan kişilerin konforlu bir şekilde yolculuk etmesini sağlar. İkinci el taksi kiralama, ticari plaka alım, satım ve kiralama, 0 km taksi kiralama gibi hizmetleri veren firmamız, taksiciliği meslek olarak yapmak isteyen veya İstanbul sarı taksi alarak kiralamak isteyenler için esnek seçenekler sunuyor.

Taleplerinize Göre En Nitelikli Araçlar

İstanbul sarı taksi plakası ve aracı için motor hacmi, kilometre, yıl ve model seçenekleriyle çok geniş bir araç gamına sahip olan firmamız üzerinden talebinize uygun olan satılık veya kiralık İstanbul sarı taksi modellerini inceleyebilir, bütçenize ve ihtiyaçlarınıza uygun olan seçenekler için direkt olarak satıcı ile iletişime geçebilir ve müşteri temsilcilerimizden bilgi alabilirsiniz. En rekabetçi fiyatlarla en nitelikli araçlara sahip olabileceğiniz sitemize günün her saati ulaşmanız mümkündür.

İstanbul Sarı Taksi Fiyatları

İstanbul sarı taksi plakası fiyatları satıcının biçtiği değere göre belirlenir. 2021 yılı içinde En yüksek 3,8 milyon liraya alıcı bulan İstanbul plaka fiyatları yıl içinde en düşük 1.8 milyon liraya alıcı bulmuştur. Belirli kurallara tabi olan taksilerde araç içinde sürücü harici bir kimsenin işletmeci olarak bulunması yasaktır.