Ticari Plaka Piyasası
Çalışma Alanı Plaka Cinsi Fiyat Aralığı Aylık Kira Durum
SERVİS PLAKASI L 600.000 - 650.000 3.000 %0.77

EN UYGUN TİCARİ SERVİS PLAKASI SEÇENEKLERİ İLE İŞLETMEYE HEMEN BAŞLAYIN

Ticari servis işletmeciliği yapmak isteyenler satılık servis plakası almak için belirli kriterlere tabi olarak hareket etmelidir. L plaka ile kullanılması zorunlu olan ticari servislerde atamanın yapılmasının ardından noter işlemleri yapılmalıdır. İşlemler tamamlandıktan sonra ticari servis plakası ile işletmeye başlayabilirsiniz. Servis işletmek, satın almak, plaka kiralamak gibi işlemlerinizi gerçekleştirebileceğimiz sitemizde araç borsası ile araçların hangi hat üzerinde ivme kazandığını takip etmeniz de mümkündür.

Ticari Servis Plakası ile Kendi İşinizin Patronu Olun

Ticari servis plakası fiyatları 100 bin liradan 1 milyon liraya kadar çıkabilir. Noter huzurunda işlemlerini gerçekleştiren kişilerin plakasını bastırarak aracına takması mümkündür. İkinci el taksi kiralama, ticari plaka alım, satım ve kiralama, 0 km taksi kiralama hizmetlerini tek bir platform üzerinden veren firmamız, işletmesine hemen başlayabileceğiniz konforlu ve nitelikli araçları sizler için sunuyor.

Ticari Servis Araçları ile Hedef Kitlenize Doğrudan Ulaşın

Ticari servis plakası almak için Toplu Taşıma Aracı Kullanım Belgesine sahip olan kişilerin varisine plaka tescili yapabileceği servis plakalarında bulunan ilanları sitemizden inceleyebilir ve taleplerinize en uygun olan modele sahip olabilirsiniz. Ticari servis plakasına sahip olarak kurum ve kuruluşlarla iş birliği yapabilir, personel taşımacılığından okul servislerine kadar birçok alanda hedef kitlenize ulaşabilirsiniz.

Ticari Servis Plakasında Aradığınız Çözümler

Ticari servis plakası araçlarının tek başına satılması mümkün değildir. Bu nedenle plakayı almak isteyen kişinin aynı zamanda aracı da satın alması gereklidir. İşlemlerin gerçekleşmesi devir yoluyla da sağlanabilir. Bu nedenle plakanın satış anında bir araca takılarak tescil edilmesi gereklidir. Ticari teksi plakaları için ihtiyaç duyduğunuz tüm çözümlere sitemizden ulaşabilirsiniz. Sitemizden aynı zamanda güncel ticari araç ilanlarını görüntüleyebilir ve araç değerlerindeki değişimleri güncel olarak takip edebilirsiniz.